Дошкільнята – юні туристи
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/71144979_477150162839537_3595128630251880448_n.jpg)
Дошкільний туризм є найпотужнішим фактором оздоровлення дітей дошкільного віку, оскільки характеризується загальнодоступністю і рекомендований практично кожній дитині. Унікальність туризму полягає в тому, що він всесезонний.
Відчути себе справжніми туристами 24 вересня 2019 року змогли маленькі вихованці Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 на базі НПП «Слобожанський», взявши участь у заході, який організували працівники відділу еколого-освітньої роботи. Метою заходу було ознайомити дітей з дитячим туризмом, поведінкою на природі та випробування спортивно-туристичного знаряддя. Велике задоволення та чудовий настрій подарував дітям цей захід.
Діти в ігровій формі ознайомилися з туристичним побутом, правилами поведінки на природі, з цікавістю долали різноманітні перешкоди.